У Луцьку відновили повноцінний режим роботи громадського транспорту
![У Луцьку відновили повноцінний режим роботи громадського транспорту](https://vsn.ua/storage/news/hKT9foIMsZ4TG3JgD5rKkPL1DREAwm8dT3fgA5Qu.png)
У Луцьку розпочав курсувати майже весь громадський транспорт.
У вівторок, 22 березня, на маршрути виїхали 107 одиниць транспорту.
Як розповів луцький міський голова Ігор Поліщук у своєму щоденному ранковому зверненні 22 березня, наразі у місті працюють 79 автобусів та 28 тролейбусів.
«Всього працюють 107 одиниць транспорту. Фактично, ми виходимо на показники довоєнного часу. Є кількість пасажирів, яка потребує цього транспорту. Тому реагуємо на зміни в кількості пасажиропотоку і намагаємось по-максимуму додати транспорт, щоб людям було комфортно добиратись на роботу і у справах», – зазначив Ігор Поліщук.