У Луцьку зруйнували будиночки для безпритульних котів: що кажуть муніципали

У Луцьку зруйнували будиночки для безпритульних котів: що кажуть муніципали

Ділянку, де були будиночки для безпритульних котів, про руйнування яких писали лучани, прибрали працівники дитячого садка, що розташований поряд, кажуть муніципали. Попередньо надходили скарги про розташування там цих конструкцій, однак визначити, хто їх встановив, не вдалося. 

Про це у коментарі виданню ВСН повідомив начальник відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Олександр Матрунчик

Нагадуємо, раніше луцька зоозахисниця Марія Русіна на своїй сторінці у фейсбуці написала про те, що на одній з вулиць Луцька працівники департаменту муніципальної варти зруйнували будиночки для безпритульних котів.

За словами Матрунчика, до муніципальної варти надійшло звернення щодо встановлення різноманітних конструкцій поблизу дитячого садка по вулиці Воїнів Інтернаціоналістів, 5.

У відповідь на нього інспектор опитав мешканців прилеглих будинків про те, хто звів ці конструкції і підгодовував тварин, проте вияснити це не вдалося. 

«Працівниками дитячого садка було здійснено прибирання цієї території, оскільки вона є прилегла. Крім цього, вони неодноразово знаходили там залишки їжі, фекалії у пісочницях, що створює антисанітарію.

Територія прибрана, а сміття буде вивезене працівниками «Луцькспецкомунтранс», - пояснив він. 

Читайте також: 

Можливо зацікавить