У захисника України з Луцька народився син
![У захисника України з Луцька народився син](https://vsn.ua/storage/news/v1OtSdUjHSh66sRKkBhtXICn23wJq9UO4YDT0Hjs.png)
Гарні новини повідомили у ЦНАПі міста Луцьк.
«Навіть у цей складний та тривожний час ми знаходимо привід радіти — щаслива пара завітала у ЦНАП міста Луцька, аби оформити допомогу при народженні дитини. У теперішнього нашого захисника та його чарівної дружини - очі, повні надії і впевненості у мирному майбутньому рідної держави. Батько зробить усе від нього залежне, щоб його маля й інші українські діти жили в незалежній демократичній Україні під мирним небом», - йдеться у дописі.
Також нагадують, що ЦНАП міста Луцька приймає громадян без перерви з понеділка до четверга з 8.00 до 17.00 год., у п’ятницю — з 8.00 до 15.00 год.
Через обмежений перелік доступних для надання адміністративних послуг перед візитом до ЦНАП зателефонуйте, чи наразі зможете Ви скористатися необхідною послугою, за тел.: (0332) 777888 (рецепція).