Українців просять «фільтрувати» російські заяви щодо «азовців»

Українців просять «фільтрувати» російські заяви щодо «азовців»

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр закликає суспільство сприймати російські заяви щодо захисників із «Азовсталі» як пропагандистські політичні заяви для російського споживача.

Про це вона заявила в загальнонаціональному ефірі, інформує Українська правда.

«У Росії є свої політичні процеси, є свої політичні угруповання... Тому, дійсно, протягом цієї операції порятунку (захисників Маріуполя – ред.) і протягом перемовин ми звідти чуємо різні заяви різних людей з різних сил. Тому, ми повинні їх сприймати як політичні заяви, спрямовані на пропагандистський ефект і на пропагандистську ціль для внутрішнього російського споживання...», - сказала вона.

Водночас посадовиця зауважила, що розуміє ті хвилювання і переживання, які зараз оволоділи всією нашою країною.

«Я розумію, що всі хочуть знати хоча б якусь інформацію, але триває операція порятунку. Це перше. По-друге, тривають перемовини, тому що сама операція порятунку має декілька складних етапів. Цей процес дуже чутливий. Будь-яка інформація, яку ми оголосимо публічно, може зашкодити і самому процесу, і нашим захисникам», - додала Маляр.

Маляр додала, що надмірна публічність може зашкодити процесу обміну.

Радниця міністра закликала активістів бути обережними, аби не ускладнювати процес перемовин.

«Я хочу вкотре звернутись до наших активістів, небайдужих людей, які навпаки намагаються проводити інформаційні кампанії з обміну тієї чи іншої конкретної людини. Я хочу сказати, що часто це навпаки ускладнює процес перемовин. Це історія, якою повинні займатись професіонали», - прозвучало під час прямої мови.

Нагадаємо, про евакуацію бійців з «Азовсталі» ЗМІ повідомили увечері 17 травня. Незабаром Міноборони підтвердило інформацію про евакуацію на тимчасово окуповані території. Згодом стало відомо, що росія хоче заборонити обмін бійців полку «Азов».

Можливо зацікавить