Від початку війни у Луцьку народилося 122 малюка
![Від початку війни у Луцьку народилося 122 малюка](https://vsn.ua/storage/news/eyV5oIt19Jbn6AMXhRjqqrlS230S3jZOuBwWkLw5.png)
З 24 лютого у Луцькому пологовому клінічному будинку народилося 122 дитинки.
Про це повідомили на сторінці КП ЛКПБ.
«Незважаючи на значну еміграцію та міграцію чарівної частини нашого населення, за період війни у Луцькому клінічному пологовому будинку вже народилося 122 малюка, юних бандерівців та бандерівок. Патріотів, які будуть розбудовувати та зміцнювати Нашу Рідну Україну. 58 вимушених переселенців стало на облік у жіночу консультацію, 10 з яких уже народили. Слава Україні!», - йдеться у повідомленні.