Відійшов у вічність колишній директор дитячої спортивної школи на Волині
![Відійшов у вічність колишній директор дитячої спортивної школи на Волині](https://vsn.ua/storage/news/0Wbdc35FZMZmxKGoJIHk2rncfzL7nCVtXWfKoVmi.png)
У суботу, 20 липня, на Волині стало відомо про смерть багаторічного тренера Віктора Володимировича Сиротинського.
Про це у соцмережах повідомили колеги померлого.
«Колектив Володимирської ДЮСШ ім. О. Зінкевича висловлює щирі співчуття родині Сиротинських. Відійшов у вічність Віктор Володимирович Сиротинський - голова Володимирської філії «Спартак», колишній директор ДЮСШ «Спартак», тренер-викладач. Царство небесне Вам та Вічна пам'ять», - написала у фейсбуці Ксюша Багницька.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині померлого.