Перша заступниця мера увійшла до комісії з житлових питань ВПО у Луцьку
У Луцьку внесли зміни до складу комісії з розгляду питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб, які проживали на тимчасово окупованих територіях.
Відповідні рішення ухвалили депутати під час 95-ї сесії Луцької міської ради у середу, 24 червня.
Зміни пов’язані з кадровими перестановками у структурі міської ради та департаменті соціальної політики.
Зокрема, до складу комісії пропонують включити першого заступника міського голови Ірину Чебелюк, начальницю відділу соціальних ініціатив та суспільної інтеграції департаменту соціальної політики Ларису Боярин та головну спеціалістку сектору моніторингу потреб внутрішньо переміщених осіб Наталію Саюк.
У пояснювальній записці зазначають, що необхідність ухвалення рішення виникла через зміну посад окремих членів комісії та оновлення штатного розпису департаменту соціальної політики.
Комісія займається розглядом питань щодо надання допомоги для вирішення житлового питання окремим категоріям внутрішньо переміщених осіб, які проживали на тимчасово окупованих територіях.
Читайте також:
- Особливий захід просто неба: у центрі Луцька відбувся концерт військового оркестру
- У Луцьку на потреби військових уже спрямували понад 117 мільйонів гривень
- На Волині не ведуть облік безпритульних тварин: що відомо