З початку війни Волинь прийняла більше 22-ох тисяч переселенців
![З початку війни Волинь прийняла більше 22-ох тисяч переселенців](https://vsn.ua/storage/news/dPzov2tqETVL15zEJwAdDSBhkmvYmWUJ80TMTP9O.png)
Більше 22-ох тисяч вимушено-евакуйованих осіб прибули на Волинь з початку війни. Більшість з них, використовують нашу область як транзитну. Наразі є 5 тисяч вільних місць для поселення.
Про це повідомив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко.
Щодо тих, хто залишився на Волині, то на облік в обласний центр зайнятості стали 24 вимушені переселенці. Семеро медиків-трансплантологів уже працевлаштувалися у Волинській обласній клінічній лікарні.
Також більше тисячі евакуйованих дітей зареєструвалися на навчання в освітні заклади області. Окрім того, в одному із волинських інтернатів поселено 98 дітей-сиріт.
НАГАДУЄМО: якщо ви шукаєте тимчасове житло або можете надати його для вимушено-евакуйованих осіб, звертайтеся за номерами телефонів.
Телефони: 066 657 09 15; (0332) 778 211.