Автор «Століття Якова» видав нову книгу

Автор «Століття Якова» видав нову книгу

Український письменник, автор популярного роману «Століття Якова», за мотивами якого було знято міні-серіал, Володимир Лис видав нову книгу. Роман «Вифлиєм» надрукувало видавництво «Фоліо» і він уже є в продажі.

Книгу можна замовити на сайті видавництва: паперова версія коштує 450 грн, електронна - 200 грн.

«Від біблійних часів, перед початком і в перший рік нової ери, через події Другої світової війни й до кінця XX ст. — такий діапазон роману-триптиху «Вифлеєм». Його сюжет зав’язано у міцний вузол, у ньому діють і сумнозвісний цар Юдеї Ірод, і римський намісник, відомий зі сторінок Біблії Квіріній, і його раб-нишпорка, далекий предок українців Скитій, який шукатиме новонародженого «царя світу». Німецький офіцер Генріх фон Заукель двічі опиниться в охопленій вогнем Україні. А ще новітні Ромео і Джульєтта драматичних воєнних літ: українка Яринка і поляк Збишек. А ще: чи зможуть селяни з Великої Волині Юхим і Люба поселитися в омріяному домі та чи врятується донька українки Марії та єврея Давида Бетті…

Що змінилося з часу відомих трагічних подій у Вифлеємі та в людських душах і світі взагалі, як відбилися і повторилися ці події вже у бурхливому XX ст. з його Голодоморами й Голокостом?» - йдеться в анотації до книги.

5 вересня у Луцьку відбулась презентація нового роману Володимира Лиса. Як повідомляє Суспільне. Луцьк, також нову книгу видала письменниця Надія Гуменюк, дружина Лиса. «Клуб сімейного дозвілля» надрукував її роман «Та, що ламає вітер».

Довідково. Володимир Лис - український літератор, журналіст, Золотий письменник України - 2016.

У 2010 році вийшов друком його роман «Століття Якова», який став лауреатом престижної премії «Гран Коронації» на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова» (2016). За мотивами роману телестудія «1+1» створила чотирисерійний однойменний серіал (реж. Бата Недич, 2016).

Надія Гуменюк - українська поетеса і письменниця, лауреатка багатьох літературних премій.

Можливо зацікавить