Британець, який прийняв львівську біженку, за 10 днів втік з нею від дружини

Британець, який прийняв львівську біженку, за 10 днів втік з нею від дружини

29-річний британський охоронець Тоні Гарнетт покинув свою цивільну дружину, 28-річну Лорну, після того, як закохався у 22-річну Софію Каркадим зі Львова.

Історію розповіло британську видання, інформує Львів. Місто натхнення.

Батько двох дітей втік із українською біженкою лише через десять днів після того, як він і його партнерка прийняли її у свій будинок. Тоні з Бредфорда, Вест-Йорк, сказав: «Ми плануємо решту нашого життя разом».

«Як тільки я його побачила, мені він сподобався. Це було дуже швидко, але це наша історія кохання. Я знаю, що люди подумають про мене погано, але це трапляється. Я бачила, яким нещасним був Тоні»,  - зізналася 22-річна Софія.

Тоні додав: «Я знаю, що люди подумають, що це сталося так швидко, але ми з Софією знаємо, що це правильно. Це почалося з мого простого бажання вчинити правильно і дати дах над головою тій, яка потребує. Але саме Софія прийшла в моє життя, і я завжди буду вдячний за це».

Батько двох дітей Тоні приголомшив партнерку Лорну, покинувши лише через десять днів після того, як вони привітали Софію у своєму сімейному домі. 

ІТ-менеджерка Софія поїхала до Берліна, де тижнями чекала на отримання британської візи. Зрештою, 4 травня вона прилетіла в Манчестер і переїхала до Тоні та Лорни в Бредфорд, Західний Йорк. Але її приїзд викликав напругу, яка невдовзі закипіла.Тоні перемістив свою шестирічну доньку зі своєї кімнати на двоярусне ліжко разом із її трирічною сестрою, щоб звільнити простір — незважаючи на заперечення Лорни.

Потім, коли вони жили разом, Тоні і Софія закохалися один в одного.

Доньки Тоні та Лорни також приїхали до Софії, але Лорна обурилася через зв’язок, який вони відразу ж утворили. Нарешті Лорна наказала Софії піти — і Тоні пішов слідом.

Прабатьки Тоні втекли до Великої Британії з росії ще 60 років тому — саме ця сімейна історія спонукала його брати участь у програмі прийому українських біженців. За його словами, у тому, що сталося далі, немає нічиєї провини — просто так повернулося життя.

Британець, який прийняв львівську біженку, за 10 днів втік з нею від дружини
Британець, який прийняв львівську біженку, за 10 днів втік з нею від дружини

Можливо зацікавить