Буде розміром з кулак: як виростити величезний часник на городі

У квітні-травні озимий часник активно росте та формує головку, тому потребує підживлення, особливо азотними добривами. Після внесення добрив грядки обов’язково потрібно добре полити водою.
Про це пише Сенсація.
Перше весняне підживлення проводиться з використанням аміачної селітри – 15 грамів слід розчинити у відрі води, даним розчином необхідно полити рослину під корінь, коли з’явиться третій справжній листок. Два-три літри розчину на квадратний метр буде цілком достатньо. Також можна використовувати органічні засоби, наприклад, настій коров’ячого гною у пропорції 1:10 або пташиного посліду – 1:20.
Найефективнішим способом стимулювати ріст великої головки часнику є підживлення золою. Цей інгредієнт багатий на калій, фосфор та інші мікроелементи, які покращують структуру ґрунту. Для цього вам необхідно розчинити склянку золи у відрі води і полити рослини під корінь. Можна використовувати і комплексні добрива, зокрема нітрофоску – 2 ст. л. на 10 л води.
Щоб запобігти пожовтінню листя, на поміч прийде настій з цибулевого лушпиння. Для приготування вам знадобиться жмень лушпиння, яку потрібно залити двома літрами окропу і настояти протягом доби. Потім суміш варто розвести з водою у пропорції 1:2 і полити ним рослини під корінь.
Ще одним дієвим способом є підживлення нашатирним спиртом. Потрібно 2 столові ложки додати у відро води та одразу полити часник під корінь.
Якщо ви бажаєте прискорити ріст часнику, на допомогу вам прийде ще одне ефективне підживлення. Необхідно приготувати розчин на основі дріжджів. Для цього слід в теплій воді розчинити 10 г сухих дріжджів і додати одну столову ложку цукру, дану суміш варто настояти протягом трьох годин. Готовим розчином рекомендується полити рослину під корінь.
Читайте також:
- Швидке зростання і жодної фітофтори: експерти розповіли про просте підживлення помідорів
- Тертий пиріг із смородиновим варенням: рецепт від луцької фудблогерки
- Бур'яни у дворі зникнуть за добу: ефективний домашній засіб