На Волині показом фільму збиратимуть гроші на тепловізор для військового
![На Волині показом фільму збиратимуть гроші на тепловізор для військового](https://vsn.ua/storage/news/EDh7OIljisJMjxPC02SujbbQEHAk9rZuBOX9ci1H.png)
Молодіжна громадська організація Володимира «44700» організовує кінопоказ стрічки Сергія Параджанова «Тіні забутих предків» у кінотеатрі культурно-мистецького центру.
Про це повідомляє Володимирська міська рада.
Володимирчан та гостей міста запрошують приєднатися до перегляду шедевра українського кінематографа 21 січня о 16:00.
Місцеві волонтери запрошують у цю суботу приєднатися до перегляду кінокартини, яка займає першу позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно. Культовий художній фільм знятий українським націоналістом вірменського походження Параджановим за мотивами однойменної повісті Михайла Коцюбинського.
Вхід на кінопоказ - довільний донат. Таким чином волонтери мають за мету зібрати кошти на тепловізор для побратима з Володимира, який служить у гарячих точках.
![На Волині показом фільму збиратимуть гроші на тепловізор для військового](https://vsn.ua/storage/image-icons/I8bOgU1bfVw8Yx2jNhPFefxbkHXhsHgdmRhFnv1Z.jpg)
Читайте також:
- Волонтери громадської організації «Станція добра» зібрали та відправили на Харківщину та Донеччину чотири тонни допомоги.
- У Колківському будинку культури з початком повномасштабної війни діє волонтерський центр. Місцеві жителі щодня фасують сухий борщ військовим на фронт.
- Бійці 100-ї окремої Волинської бригади територіальної оборони попереджають ворогів, аби навіть не сміли думати йти на наші території.