На Волині реєструють вдвічі менше хворих на covid-19

На Волині реєструють вдвічі менше хворих на covid-19

Для порівняння, місяць тому, 19 лютого, за добу зареєстрували 949 нових випадків, повідомляє Головний державний санітарний лікар області.

На разі, найбільше нових хворих - у Луцькій громаді (309).

Випадки також зареєстровані у Ківерцівській громаді (39), Устилузькій (15), Підгайцівській (14).

Можливо зацікавить

Рахунок ішов на секунди: на Волині медики екстренки повернули людину до життя після зупинки серця

Рахунок ішов на секунди: на Волині медики екстренки повернули людину до життя після зупинки серця

Після укусів кліщів: на Волині двоє чоловіків захворіли на вірусний енцефаліт

Після укусів кліщів: на Волині двоє чоловіків захворіли на вірусний енцефаліт

На Волинь приїхав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко - що відомо про візит

На Волинь приїхав Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко - що відомо про візит

Майже 30 років у медицині: на Волині померла знана лікарка-інфекціоністка

Майже 30 років у медицині - на Волині померла знана лікарка-інфекціоністка

Коштує копійки, а користі — на вагу золота: яка каша підтримує здоров’я підшлункової

Коштує копійки, а користі — на вагу золота: яка каша підтримує здоров’я підшлункової

Після майже двох років невідомості «на щиті» на Волинь повертається Герой Михайло Ковальчук

Після майже двох років невідомості «на щиті» на Волинь повертається Герой Михайло Ковальчук

Маленька волинянка перемогла лейкемію: дівчинка 5 років у стійкій ремісії

Маленька волинянка перемогла лейкемію: дівчинка 5 років у стійкій ремісії

53 роки в медицині: волинський хірург розповів, що тримає його біля операційного столу
відео

53 роки в медицині: волинський хірург розповів, що тримає його біля операційного столу

35 років у дитячому відділенні: історія медсестри з Волині

35 років у дитячому відділенні: історія медсестри з Волині