Переселенець з Волновахи здобув для Волині золоту медаль на чемпіонаті світу

Волинський переселенець з Донеччини Євген Нескреба здобув золоту медаль на чемпіонаті світу World Kettlebell Sport Federation WKSF з гирьового спорту в Польщі.

Про це повідомили у благодійному фонді «Сучасна Україна»

За останні два роки спортсмен брав участь у змаганнях гирьовиків обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня.

Дворазовий чемпіон світу та майстер спорту з гирьового спорту Євген Нескреба пережив чимало труднощів. Втративши рідний дім у Волновасі через війну, він також втратив частину завойованих нагород найпрестижніших світових турнірів. Але це не зламало його дух. Євген переконаний, що ракети можуть руйнувати стадіони, але не здатні знищити характер і волю до перемог.

Переселенець з Волновахи здобув для Волині золоту медаль на чемпіонаті світуПереселенець з Волновахи здобув для Волині золоту медаль на чемпіонаті світу

Минулих вихідних на чемпіонаті світу з гирьового спорту в Жешуві (Польща) Євген здобув дві нагороди. У перший день змагань у поштовху гирі вагою 24 кг довгим циклом він став срібним призером, а у другий день у ривку гирі вагою 24 кг — чемпіоном світу. У чемпіонаті взяли участь понад 520 спортсменів з 31 країни.

Також участь у Чемпіонаті світу з важкої атлетики в Перу взяли юні спортсменки з Камінь-Каширщини. Катерина Малащук стала чемпіонкою світу у ривку, а Софія Козак увійшла в п'ятірку кращих спортсменок світу.

переселенці діти допомога

Була в окупації й не встигла вчасно подати документи: на Волині переселенці відмовили у допомозі при народженні дитини

Валентин Рубчинський Дніпро-1

Шлях до успіху, європейські амбіції та тріумф на престижному турнірі: інтерв'ю з футболістом Валентином Рубчинським

Двоє випускників з Луцька стали переможцями всесвітньої олімпіади геніїв у США

Волинянка здобула золото на Чемпіонаті Європи з армреслінгу

Євро-2024

Польща без Левандовського, але з ексволинянином, програла Нідерландам: подробиці матчу Євро-2024