Переселенка з Харкова презентувала у Луцьку дебютну виставку
![Переселенка з Харкова презентувала у Луцьку дебютну виставку](https://vsn.ua/storage/news/3giVlRlA3nx25STtyibLcdjJpLanIzc2U4IVJPuw.png)
Переселенка із Харкова Лариса Белякова презентувала в обласній бібліотеці для юнацтва дебютну художню виставку «Дзеркальна течія».
Суспільному художниця розповіла: на Волинь переїхала торік влітку. Понад 30 років жінка викладала рисунок і живопис – зокрема, і у Харківській школі сучасних театрально-сценічних напрямків.
![Переселенка з Харкова презентувала у Луцьку дебютну виставку](https://vsn.ua/storage/image-icons/U7jPE1hRyuUjVtvxOmATWWCf2VlPt9yNHpFvJNbM.jpg)
Під час презентації виставки Лариса Белякова представила мультфільм «Лірична прогулянка містом» із циклу «Любому Харкову присвячується». Каже: коли працювала над режисурою мультфільму, прагнула передати відгомін довоєнного Харкова.
![Переселенка з Харкова презентувала у Луцьку дебютну виставку](https://vsn.ua/storage/image-icons/RqYngbXRimte7CnMbO6DXxaw4ZWF0jDCZwBz4QWn.jpg)
Бібліотекарка Любов Фрадинська познайомилася з художницею у мовному кафе при бібліотеці та запропонувала їй влаштувати виставку із графіки та акварельних етюдів.
За словами Любові Фрадинської, експозиція, до якої увійшло 40 робіт, діятиме в обласній бібліотеці для юнацтва упродовж місяця.
Читати також:
- Співак та композитор Сергій Клим, який переїхав у Нововолинськ на Волині з Харкова, вже провів декілька сольних концертів та впевнено продовжує рухатися вперед.
- Переселенка Ольга Осипенко відкрила місяць тому в Луцьку власну справу – аптеку. До обласного центру Волині жінка з родиною переїхала у квітні.