Назавжди молоді: на Волині в один день прощатимуться з двома Героями - Василем Куциком та Павлом Макарчуком
![Назавжди молоді: на Волині в один день прощатимуться з двома Героями - Василем Куциком та Павлом Макарчуком](https://vsn.ua/storage/news/SgaurktKjcHxGt2AySpDKExKkrVMCh3QbFIOAi0L.png)
У Камінь-Каширській громаді та Любешівській громаді прощатимуться з молодими Героями Василем Куциком та Павлом Макарчуком.
15 серпня у Камінь-Каширську громаду «на щиті» прибуде Герой із села Видерта – Василь Володимирович Куцик. Просять всіх людей вийти на вулиці населених пунктів та віддати останню шану захиснику. З квітами, коридором Слави, на колінах, із патріотичною символікою зустріти загиблого солдата на рідній землі. Про це повідомили у Камінь-Каширській громаді.
Маршрут руху: с.Підцир'я - вул.Ковельська - центр міста - вул.Шевченка - с.Грудки - с.Видерта.
У цей день відбудеться поховання військовослужбовця. Чин відспівування розпочнеться о 13 годині в храмі села Видерта. Просять віддати належну шану Герою і провести гідно в останній земний шлях.
Нагадаємо, серце Василя Володимировича Куцика, 1982 року народження завчасно зупинилося від тяжких поранень, отриманих на фронті в Харківській області. Солдат помер 9 серпня 2024 року.
15 серпня у Любешівську громаду повертається «на щиті» молодий Герой Павло Макарчук. Скорботний кортеж з тілом військовослужбовця виїхав з Луцька о 9:15 год. Про це повідомили у Любешівській громаді.
Для вшанування Героїв мешканці Седлища, Нових Березич та Любешівської Волі можуть вийти на центральну дорогу у своїх селах.
Далі скорботний кортеж рухатиметься по Любешову вулицею Незалежності, поворот на вулицю Свободи 5, до будинку, де проживав загиблий.Чин відспівування Героя відбудеться у храмі ПЦУ. Поховання - на кладовищі села Зарудчі.
Нагадаємо, житель смт Любешів Павло Макарчук, 2000 року народження загинув 12 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання на території Харківської області.
Просять зустріти Героїв живим коридором та з гідністю вшанувати наших Захисників. Візьміть із собою Державні Прапори України.
Редакція ВСН висловлює співчуття родинам захисників. Вічна шана і слава Героям!