У Луцький район «на щиті» навіки повертається Герой Ігор Біда. Просять гідно зустріти
![У Луцький район «на щиті» навіки повертається Герой Ігор Біда. Просять гідно зустріти](https://vsn.ua/storage/news/JH2qdfrv4kDBsb3pMbsBAoQhGbwSzHJtYFUkpv58.png)
Горохівська громада зустрічатиме захисника Ігоря Біду.
Герой навіки повернеться додому у четвер, 25 липня. Про це повідомляє Горохівська громада.
Зустріч траурного кортежу відбудеться в Горохові об 11:00 год. біля Символічного Хреста-пам’ятника борцям за волю та незалежність України, де відслужать поминальну панахиду.
По тому, траурна процесія вирушить до рідного Пірванча, де проходитиме чин поховання Героя.
Нагадаємо, у боях за Україну обірвалося життя колишнього правоохоронця, пенсіонера органів внутрішніх справ з Горохівської громади Луцького району Ігоря Біди. Відомо, що Ігор Біда одним із перших став на захист України ще в 2014 році.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!