Жителі Луцька майже не користуються «пунктами незламності»
Десятки людей, які намагаються знайти бодай десь вільний куточок, щоб підзарядити гаджет. Ось так виглядали будні у «Пунктах Незламності» восени минулого року. А так виглядають рутинні будні у наметах нині: чергові рятувальники та ні душі всередині.
У пункт незламності на Театральному майдані у Луцьку люди приходять рідко. Щоправда взнаки даються морози - тутешні і гості обласного центру заходять зігрітися. Така ж ситуація і в наметі, що біля РАЦСУ, - йдеться у сюжеті 12 каналу.
«Сьогодні підходили люди погрітися і попити гарячого чаю», - каже рятувальник Сергій Ярмолюк.
Серед постійних клієнтів, кажуть рятувальники, школярі, які приходять повчитися чи попити гарячого чаю посеред зимових забав. Зарядити гаджети зараз приходять рідко.
«Люди звикли до графіків відключення світла і підлаштовуються під них. Ми вже так не дуже їм і потрібні. Буває, що приходять: дехто от наприклад учень приходив, уроки якраз були, то займався собі, сьогодні безхатьків пару було», - каже рятувальник Віталій Черняк.
У зв'язку з такою ситуацією кількість пунктів незламності в області скоротили. Ось таких мобільних є всього чотири на всю Волинь.
«Намети зокрема розгорнуті в обласному центрі два намети, а також у місті Ковелі - там також два намети. На сьогоднішній день в області функціонує 34 пункти незламності на базі пожежно-рятувальних підрозділів», - зазначила працівниця ГУ ДСНС у Волинській області Віталія Лукашевич.
За перший тиждень лютого, кажуть, у пункти незламності звернулося 350 волинян. І хоч ажіотаж спав - рятувальники продовжують цілодобово чергувати на місцях. У наметах є все необхідне: обігрівачі, подовжувачі, аптечка, гарячий чай та смаколики. Тож у будь-який час готові зустрічати волинян.
Читайте також:
- Куди зник у Луцьку «пункт незламності» на ДПЗ? Пояснення рятувальників
- У школах і дитсадках Луцької громади облаштовують «пункти незламності»