Добриво для моркви у другій половині літа: плодів отримаєте у 3 рази більше, а врожай - на 2 тижні раніше

У другій половині літа морква активно набирає об’єм і формує коренеплід, тож саме зараз важливо підтримати її правильним підживленням. Від цього залежить не лише розмір і смак овочів, а й швидкість дозрівання.
Як покращити плодоношення моркви у липні, - пише Сенсація.
Звичайні добрива працюють занадто повільно, адже рослина засвоює їх частково. Азот іде на листя, фосфор живить коріння, а калій робить моркву солодкою. Всі процеси не відбуваються одночасно. А ось бурштинова кислота допомагає “розігнати” обмін речовин. Бор допомагає цукру рухатись до плодів, а калій у рідкому вигляді одразу ж потрапляє “у точку”.
Найцікавіше в цьому методі – порядок внесення. Якщо змішати все в одній місткості, користі не буде. Якщо ж готувати добриво по черзі, ефект буде. Основний склад – 0,5 г бурштинової кислоти, 3 г борної кислоти та 20 г сульфату калію на 10-літрове відро води. Але вся увага має бути на послідовності приготування та внесення добрива.
Спершу потрібно розчинити бурштинову кислоту в 1 літрі гарячої води та розмішати до повного розчинення кристалів. Другий крок – в окремій банці змішайте борну кислоту в склянці окропу та дайте їй охолонути до теплого стану. Третій етап – сульфат калію розчиніть у холодній воді.
Спочатку змішайте бурштинову кислоту з калієм, а тільки потім додайте борний розчин. Після цього потрібно довести загальний об’єм до 10 літрів. Підживлення під моркву важливо внести два рази – у кінці липня з інтервалом 5 днів. Поливайте під корінь, по 1 літру на метр грядки.
Читайте також:
- Підживіть цим перець у липні - і отримайте гігантські та солодкі плоди: 9 з 10 городників навіть не здогадуються про це добриво
- Найкращі гербіциди від портулаку: знищать бур’ян назавжди
- Слимаки забудуть дорогу на ваш город: дідівський метод від шкідників