Герань на вікні почала в'янути: як врятувати калачики, щоб квітнули всю зиму

Герань на вікні почала в'янути: як врятувати калачики, щоб квітнули всю зиму

Якщо герань на вікні почала в'янути, не засмучуйтеся. Ця рослина, хоч і досить невибаглива, іноді потребує додаткової уваги, щоб знову зацвісти і радувати вас яскравими кольорами всю зиму. Існує кілька простих, але ефективних способів, як врятувати вазон.

Як правильно доглядати за геранню в зимовий період, щоб вона не лише не в'янула, а й радувала вас яскравими квітами, - пише theLime.

Герань відрізняється невибагливістю, проте якщо ви помітили, що кімнатна рослина почала жовтіти, скидати листя і в'янути, значить, необхідно вжити заходів.

Ця квітка не любить пересушене повітря та низькі температури. Досвідчені квітникарі радять із настанням опалювального сезону прибрати герань із вікна та переставити її вглиб кімнати. Так рослина буде захищена від температурних перепадів: взимку листя герані може бути пересушеним, якщо воно стоїть біля батареї, а холодне повітря зі щілин вікна змусить герань мерзнути.

Зазначимо, що у глибині кімнати квітка теж почне страждати – цього разу від нестачі світла. Тому необхідно подбати про додаткове освітлення. Для цього можна використовувати яскраві лампи денного світла або спеціальні світильники для рослин, що дають світло, ідентичне сонячному.

Як поливати герань?

Потрібно пам'ятати, що герань не любить, коли на її листя потрапляє волога. Квітникари зі стажем рекомендують проводити полив цієї рослини через піддон. При цьому потрібно стежити, щоб у піддоні не накопичувалася зайва волога.

Чим підживити герань?

Солодка вода

Насамперед, цю квітку потрібно удобрювати солодкою водою. Для цього розчиняємо у 1 л води 1 ч. л. цукру та поливаємо ґрунт. Також можна просто закопати щіпку цукру прямо в горщик.

Прополіс

У тому випадку, якщо герань почала в'янути, можна скористатися недорогим аптечним препаратом – настоянкою прополісу. Це джерело вітамінів і мікроелементів, які необхідні для харчування рослини.

Щоб підживити герань, потрібно в 1 ст. л. води розчинити 2 краплі препарату та влити в горщик. Прополіс можна використовувати 1 раз на тиждень протягом місяця, і тоді рослина оживе на очах.

Читайте також:

Можливо зацікавить