На Волині створять Центр професійної досконалості
![На Волині створять Центр професійної досконалості](https://vsn.ua/storage/news/qP607l6mse0vAxkNmvO1FrVfXuEewDXCNdBP1phR.png)
На Волині на базі Колківського центру професійної освіти створять Центр професійної досконалості.
Про це повідомив начальник ОВА Юрій Погуляйко за результатами робочої зустрічі із заступником міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитром Завгороднім.
«Сьогодні на Волині з робочим візитом працює заступник міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Дмитро Завгородній. Зокрема, відвідає Колківський центр професійної освіти, який став частиною проєкту Європейського Інвестиційного Банку та Міністерства освіти і науки України. Тож провели спільну робочу зустріч, де обговорили реалізацію задуманого, що суттєво поліпшить умови навчання та перебування для студентів», - зазначено в дописі в фейсбуці.
Згідно проєкту на базі Колківського центру професійної освіти створять Центр професійної досконалості, який буде оснащений новітніми технологіями та обладнанням, інклюзивними приміщеннями, а також матиме підвищені вимоги до педагогів і майстрів. У цих закладах учні не просто опановуватимуть нову професію, але й набуватимуть навичок підприємництва, побудови кар’єри, матимуть обов’язковий профорієнтаційний супровід.
Загальна вартість проєкту на Волині – становить 7,2 млн євро, з них 360 тис. євро – на придбання техніки. Цьогоріч надійде перший транш фінансування на реконструкцію гуртожитків. До слова, кількість місць – 400. Загалом цьогоріч у закладі навчається 580 здобувачів освіти.Як повідомила директорка Колківського центру Людмила Панасюк, проєкт на відбудову буде готовий до 31 серпня і поданий на перевірку для компанії Дельта.
Своєю чергою Дмитро Завгородній зазначив, що все відбуватиметься поступово та якісно, адже окрім навчальної складової, такі центри повинні також вміти й заробляти для себе.
«Цілком згодний, розвиток профтехосвіти – давно назріле питання. Адже необхідно зробити все, аби молодь не їздила закордон на роботу, а мала можливість навчатися та працювати на Волині за гідну заробітну плату з відповідним рівнем підготовки», - переконаний начальник ОВА Юрій Погуляйко.
![На Волині створять Центр професійної досконалості](https://vsn.ua/storage/image-icons/d7PxJTyVHOHfxd6j0SPPXAJUqKr0LOAvocszy0FU.jpg)
![На Волині створять Центр професійної досконалості](https://vsn.ua/storage/image-icons/tXRWc7r1IPsST1V1lvTHT5IFJFYb8k6HDBpiEdkn.jpg)
![На Волині створять Центр професійної досконалості](https://vsn.ua/storage/image-icons/YHUP5H9B5AGYrmdhFyKWuRe8NnQtpEWTcQYzzpRL.jpg)
![На Волині створять Центр професійної досконалості](https://vsn.ua/storage/image-icons/hfEcIYEDorIQ5Zk2U2Z6yoKhFeITW9EJoeKa3EVP.jpg)
![На Волині створять Центр професійної досконалості](https://vsn.ua/storage/image-icons/7PW2XgvDybt45uYn0rzaxpCphh2vtUI8xxmxPSj5.jpg)
![На Волині створять Центр професійної досконалості](https://vsn.ua/storage/image-icons/2CWgb4kQg3csSL031Wu0caza31ErLNJyAM2nPGke.jpg)
![На Волині створять Центр професійної досконалості](https://vsn.ua/storage/image-icons/hReIGDT6MBPZIrQhoQ57x7mgbRUNR9BSig0zwyry.jpg)
![На Волині створять Центр професійної досконалості](https://vsn.ua/storage/image-icons/LFN2XykSSyQUEmNZHUw1qD5AK6GDCkbgnY7BW0Ao.jpg)
![На Волині створять Центр професійної досконалості](https://vsn.ua/storage/image-icons/7cyr16Iqx78IVygGv7FPSivBHAUMxEU702H36VdO.jpg)
Читайте також:
- Волонтерська допомога: художник з Швеції передав квадроцикл луцьким «азовцям»
- У Луцькій громаді запрацював новий реабілітаційний центр для військових. Фото
- У двох навчальних закладах Волині облаштували нові укриття