Помідори червоніють на очах! Один інгредієнт для підживлення в липні - не проґав цей час

Липень — ключовий місяць для формування врожаю томатів. Саме зараз рослини активно набирають масу, зав'язують плоди й потребують додаткової підтримки. Якщо ви хочете, щоб ваші помідори дозрівали швидко, рівномірно та були соковитими — настав час для ефективного підживлення.
Для цього знадобиться всього один простий інгредієнт, який є майже в кожному домі!
Про це пише УНІАН.
Чим обробити помідори в липні з хімічних препаратів
Щоб рослина розвивалася правильно, потрібно дати їй необхідні для цього речовини. У липні томати перебувають у фазі збільшення і дозрівання плодів. Якщо на початку літа кущі підживлюють азотом для нарощування зеленої маси, то зараз препарати потрібно поміняти на фосфорно-калійні. Саме такі мікроелементи відповідають за смак плодів, посухостійкість кущів і загальне зміцнення імунітету.
За нестачі калію плоди виростають блідими і позбавленими смаку. Тому в липні потрібно вносити на грядки калійні препарати. Одним із найпростіших у приготуванні вважається гумат калію - столову ложку засобу розводять у 10 л води. Потім вранці до настання спеки полийте добривом вологий ґрунт біля томатів. Підживлення можна повторювати раз на 3 тижні, поки врожай не буде зібраний.
Інші популярні препарати з вмістом мікроелемента - суперфосфат, нітроамофоска, калієва селітра, сульфат калію.
Чим підживити помідори в липні - народні методи
Якщо не можете або не хочете застосовувати хімію - використовуйте підручні речовини. З народних засобів найбагатша калієм зола. Для приготування підживлення змішайте 500 г попелу, 10 крапель йоду і 5 л окропу. Залиште настоятися на добу, процідіть суміш і розчиніть 10 л води. Влийте по 500 мл рідини під кожен кущ вранці або ввечері.
Є ще один аптечний препарат, чим годувати помідори в липні радять дачники. Мова про борну кислоту. Вона прискорює дозрівання плодів. У 10 л теплої води змішайте від 2 до 5 г бору - чим слабкіше листя, тим більше. Поливайте під корінь або обприскуйте томати по листу.
Читайте також:
- Качани, як кавуни! Спробуй цей настій у липні — результат тебе здивує!
- Підживіть цим перець у липні - і отримайте гігантські та солодкі плоди: 9 з 10 городників навіть не здогадуються про це добриво
- Як позбутися білокрилки на капусті: копійчаний засіб, що справді працює