Секрет соковитого перцю: натуральне підживлення для рясного врожаю в липні

Солодкий перець давно посідає одне з почесних місць на грядках українських городників. Щоб отримати багатий урожай великих і соковитих плодів, особливо в липні, коли рослини активно формують зав’язі та нарощують масу плодів, їм необхідна потужна підтримка.
Чим удобрити перці під час плодоношення у липні - розповідає УНІАН.
На цьому етапі овочі потребують великої кількості калію. Це дозволить підтримувати високий рівень урожайності.
Найкраще взяти сульфат калію. У відрі води розводимо чайну ложку засобу і поливаємо - потрібно до 200 грамів для кожного куща. Не зайвим буде зробити підживлення з суперфосфатом - на відро води знадобиться лише 10 грамів.
Хорошим варіантом вважається калійна сіль. На ту ж кількість води потрібно дві чайні ложки. Потім вносимо по склянці рідини під корінь.
Загалом варто дуже обережно ставитися до добрив. Якщо рослини здорові, сильні і дають гарні, великі плоди, то, можливо, підживлення і зовсім їм зараз не потрібне.
Якщо не хочеться морочитися, то можна скористатися комплексним мінеральним добривом пролонгованої дії. Його вносять у землю в сухому вигляді і засипають ґрунтом із перегноєм. Завдяки цьому перець поступово братиме все, що йому потрібно. Є й інший варіант, чим підживити перці в липні.
Народне добриво для перців під час плодоношення
Варто запам'ятати, чим підживити перці під час плодоношення, якщо не хочеться в цей період вносити хімію. Наприклад, можна зробити розчин із золи:
- розводимо у відрі води склянку засобу;
- настоюємо добу;
- поливаємо рослини під корінь раз на два тижні.
Настій на основі кропиви забезпечить перець азотом. Для нього наповнюємо відро свіжою кропивою, заливаємо водою і додаємо трохи золи. Залишаємо на тиждень, а потім використовуємо для поливу під корінь, розбавляючи у співвідношенні 1 до 10.
Крім того, можна взяти жменю цибулевого лушпиння і залити літром окропу. Настоюємо добу і поливаємо кущі перцю. Такий настій зміцнить його імунітет і допоможе від жовтизни листя.
З харчових залишків можна приготувати ще один настій. Для нього потрібно взяти шкірку двох-трьох бананів, залити літром води і настоювати два дні. Після використовуємо рідину для поливу раз на два тижні.
Читайте також:
- Цей простий трюк врятує ваші помідори від фітофторозу — без хімії та витрат
- Копати картоплю потрібно в ці дати: місячний календар
- Як змусити перець рясно плодоносити: прості підживки, які дають до 30 плодів з куща