У Луцьку військова медикиня розповіла про захист Маріуполя та шість місяців полону
В обласній бібліотеці для юнацтва започаткували зустрічі з чоловіками та жінками, які боронили і боронять Україну. Перша така зустріч відбулась 29 вересня з медикинею Держприкордонслужби, експолоненою Людмилою Кравчук.
На відкриті зустрічі у бібліотеку може прийти будь-хто, розповіла Суспільному керівниця відділу сім’ї та молоді міської ради Заріна Дацик. З її слів, в основному це молодь, студенти, які хочуть почути історії військовослужбовців з перших вуст.
Військова медикиня Держприкордонслужби на момент повномасштабного вторгнення Росії служила неподалік Маріуполя. При захисті цього міста Людмила потрапила в полон, через пів року її обміняли. На зустріч прийшли студенти Луцького педагогічного коледжу. Жінка розповіла їм свою життєву історію, як пережила найважчі для неї моменти. Каже: День захисників і захисниць з кожним роком набуває глибшого змісту.
Історію військовослужбовиці Людмили Кравчук раніше зустрічала в інтернеті, але подробиць не знала, каже студентка Діана Джосюк.
«З вигляду така ніжна, гарна жінка, але в середині має такий мужній характер, який реально не кожен чоловік має. Сидиш, дивишся на неї і слухаєш її історію і розумієш, що вона в такий момент поводила себе не як жінка, а як мужній, сильний і хоробрий чоловік», — говорить дівчина.
Нині Людмила Кравчук служить не як бойова медикиня – вона працює з сім’ям загиблих військовослужбовців та військовополонених. Серед обов’язків – соціальна та психологічна підтримка їхніх родин.