Зрадник з Луцька Тимощук проти Української асоціації футболу: відбулось перше засідання арбітражного суду

Тимощук УАФ

У понеділок, 22 квітня, відбулось засідання Спортивного арбітражного суду (CAS) по справі зрадника з Луцька Анатолія Тимощука проти Української асоціації футболу.

Директор медіа, маркетингу та спонсорства «Полісся» Олександр Денисов для «УФ» прокоментував свою участь у справі Анатолія Тимощука проти УАФ у CAS в Лозанні.

«Поки я не можу розповідати подробиці. Я учасник подій і не хочу ніяким чином нашкодити УАФ. У загальних рисах скажу, що у справі приймає участь ціла низка людей з боку України. УАФ захищається, адже це позов з боку Тимощука, який вважає, що немає підстав позбавляти його титулів, нагород і статусів, як це зробила УАФ у березні 2022 року», – сказав Олександр.

Виявляється, що програма Денисова на його ютуб-каналі допомагає УАФ будувати захист проти зрадника Тимощука.

«Моя робота «Тимощук. Історія зради» на ютуб-каналі «Гра Футболів» йшла у Лозані як частина захисту УАФ. Я не знав, що так станеться, але, як виявилось, цей матеріал вийшов дуже вчасно і допоміг УАФ у будуванні захисту. 

Тому я виступав там як громадський діяч та журналіст. Більш детально вже поговоримо після результатів засідань. Наскільки я розумію, справа буде не дуже довго розглядатися по термінах», – підсумував Денисов. 

Читайте також:

Можливо зацікавить