Взуттєвий бренд з Луцька об'єднав 11 закоханих пар: неймовірні історії кохання
![Взуттєвий бренд з Луцька об'єднав 11 закоханих пар: неймовірні історії кохання](https://vsn.ua/storage/news/tiMtQwwZQGfXFzu6GvvGuquQN9wY66oo4LwkGmqV.png)
До Дня закоханих взуттєвий бренд з Луцька «Ікос» поділився неймовірними історіями кохання своїх працівників. А таких аж - 11. Хтось зустрівся на роботі в компанії. Хтось закохався після довгих років спільної роботи.
У кожної пари своя історія кохання - їх і розповіли на сторінці бренду у фейсбуці.
«У День закоханих ми хочемо поділитись з вами цими історіями та показати вам, яка любов живе всередині Ікос, а також з якою любовʼю створюється взуття для вас», - зазначають у компанії.
Іван і Світлана: «Зустрілися на сходинках гуртожитку, я побачив її очі й хотів взяти за руку, а вона втекла. Через два роки ми вже стали сім'єю, і я вже вчив Світлану шити взуття».
Люда і Вова: «На перше побачення пішли в Фелічіту, але він забув гроші, а я мала тільки на подарунок Миколаївні з Ікос. 18 лютого буде 18 років, як ми про це згадуємо».
![Взуттєвий бренд з Луцька об'єднав 11 закоханих пар: неймовірні історії кохання](https://vsn.ua/storage/image-icons/2ueZsgNvjeJz5cZ8IXuUPZv8TNtL0yRrp2Rm5kSI.jpg)
Оля і Коля: «Коли терпіти не можеш ім'я Коля, а потім зустрічаєш у майстерні Колю й от ми вже 16 років разом».
Таня і Саша: «Після роботи завжди проводив мене додому. Раз провів, другий, третій.. І таки допроводився - стояли біля під'їзду і я кажу: То йдемо на каву».
![Взуттєвий бренд з Луцька об'єднав 11 закоханих пар: неймовірні історії кохання](https://vsn.ua/storage/image-icons/HAnaCSijodbmkZvcHpAvv1nNpcZOFeMCFopg6Nxj.jpg)
Валя і Володя: «Він так любить дарувати мені квіти. Най одненьку... Але принесе. Просто так. Пішов у магазин і вже квітку приніс. Навіть, кульбабки».
Валя і Сергій: «На наше весілля Сергій взув Ікос у наскрізну перфорацію. Мені інколи набридає смажити його улюблену картолю, а йому не набридає її їсти».
![Взуттєвий бренд з Луцька об'єднав 11 закоханих пар: неймовірні історії кохання](https://vsn.ua/storage/image-icons/3XjqEnjbRy6dg37G8wFjJomQ9IQIReV0UErYFqBP.jpg)
Галя і Андрій: «Він завжди залишається на виробництві і допомагає мені із заготовками для взуття. Разом вже 5 років. Разом працюємо, і разом любимо відпочивати на природі».
Гена і Наташа: «Зустрілися з ним у 16 років. Пам'ятаю, як зривав мені котиків через річку. Коли повернувся з армії, прийшов до мене і питає: ти не рада мене бачити? Рада вже 22 роки».
![Взуттєвий бренд з Луцька об'єднав 11 закоханих пар: неймовірні історії кохання](https://vsn.ua/storage/image-icons/nbpYgnLsq8hKw3tVwi0FaGSMPcu9sr0Bm62zIHqo.jpg)
Іра і Саша: «На Святого Миколая отримала величезний букет троянд під подушку. А потім почалася повномасштабна війна і ми збилизися ще більше, тому з лютого 2022 року живемо разом».
Оксана і Юра: «Ми познайомилися на виробництві і вже 10 років разом. Маємо двох чудових діточок, яких безмежно любимо».
![Взуттєвий бренд з Луцька об'єднав 11 закоханих пар: неймовірні історії кохання](https://vsn.ua/storage/image-icons/k6SmkQCVzAgH0mPaZBRO4nloB8YNclPDP1b5guVe.jpg)
А це - Галя, а в телефоні Саша. «Він наш модельєр, але зараз Саша - кулементник і захищає нас та Україну на полі бою. Любов завжди чекає, тому після повернення додому Саша разом із Галею розкажуть удвох свою історію кохання».
![Взуттєвий бренд з Луцька об'єднав 11 закоханих пар: неймовірні історії кохання](https://vsn.ua/storage/image-icons/vC2xP2xgkKjPq1cnGcPzTIDcegN0NQZU32IGfD7f.jpg)
Читайте також:
- Як провести 14 лютого з коханою людиною на відстані: шість оригінальних ідей
- Війна коханню не завада: одружився захисник з Волині