Збірка, яка повертає у події, що ми пережили: у місті на Волині Ніна Горик презентувала свою книгу
У Ковелі – на батьківщині своєї душі, відома поетеса презентувала збірку творів «Лінії оборони».
В четвер, 21 березня, у Ковелі Ніна Горик презентувала свою нову книгу «Лінії оборони», – інформують на сайті міської ради.
До збірки увійшло 99 віршів, які були написані упродовж останніх років. Це – сповідь душі, відверта і щира розмова з читачем, собою.
Ніна Петрівна зазначає, що лінії оборони – це про ті жорсткі лінії, які тримають наші захисники. Ця назва має й алегоричне і символічне значення, тому що оборони потребує усе святе, людяне, українське. І сьогодні ми за це стоїмо.
Ніна Горик – художниця слова, волинська поетеса, заслужена вчителька України, лауреатка обласної освітянської премії ім. Лесі Українки, талановита жінка, яку люблять, знають, поважають у нашому місті. Ніна Петрівна багато років жила і працювала у Ковелі. Тож на зустріч з нею зібралось багато її добрих друзів, знайомих, колег.
Авторка каже, що до Ковеля не просто приїжджає, а повертається сюди як додому. У неї до міста особливий сентимент.
«Це – батьківщина моєї душі. Я тут своя. Мені легко тут. На мене дивляться очі близьких людей», – каже поетеса.
Тому не оминула увагою Ніна Горик книги, що присвятила людям, які пов’язані з Ковелем – родині Почесного громадянина міста Івана Омелянюка, колишній директорці бібліотеки Галині Божик.
Упродовж вечора жінка багато розповідала про нову збірку, згадувала життєві історії, які спонукали написати зворушливі рядки.
Поетеса у тандемі з ведучою Ольгою Бичковською створили довірливу атмосферу у залі. Відбулось спілкування, обмін думками. Вдалося зачепити багато актуальних тем, які стосуються літератури, творчості. Та все ж, як завжди останнім часом, розмова крутилася навколо найболючішого – сьогоднішньої війни.
У віршах Ніни Петрівни – щирість, людяність, віра, добро. У них — те, що ми відчуваємо нині, чим переповнені наші душі і серця. У збірці є й багато лірики, віршів про рідну Волинь, наш чудовий край.
Присутні не відчували часу і проговорили понад дві години, читали твори, які увійшли до книжки. Той вечір навіяв багато спогадів, він збагатив кожного словом Ніни Горик.
Читайте також:
- Поет з Волині отримав міжнародну премію імені Леонардо да Вінчі
- Штучний інтелект «оживив» відому письменницю Лесю Українку, яка жила на Волині
- Аплодували стоячи: у Луцьку Сергій Жадан презентував свою книгу і збирав гроші на ЗСУ