На Волині у прикордонній громаді біля озера облаштують рекреаційну зону за понад пів мільйона гривень
![На Волині у прикордонній громаді біля озера облаштують рекреаційну зону за понад пів мільйона гривень](https://vsn.ua/storage/news/C7ETTG4qjc8P8nnCzHZw71ygiOewMjpmSr5oxNJr.png)
Капітальний ремонт рекреаційної зони на озері Велике с. Новоугрузьке на території Рівненської сільської ради Ковельського району запланували за кошти Рівненської громади. На це з бюджету сільради передбачили майже 600 тис. грн.
Про це стало відомо з оголошення про закупівлю, опублікованого на майданчику для електронних торгів ProZorro.
Поточний ремонт замовила Рівненська сільська рада. Тендер провели 15 серпня. Участь у ньому взяв лише один учасник – Регіональний офіс водних ресурсів у Волинській області, який зобов’язався виконати роботи за 577 921,06 грн до 31 грудня.
Читайте також:
- На Волині у прикордонному селі ремонтуватимуть дорогу за понад мільйон гривень
- На Волині у сільському ліцеї за понад 5 мільйонів гривень хочуть зробити укриття
- У громаді біля Луцька ремонтувати провулок буде священник-підприємець