Зростають за лічені дні й дають рясний урожай: які сорти кабачків варто посадити у липні 2025

Ранні сорти кабачків користуються особливою популярністю серед дачників, адже дозволяють зібрати перший врожай у максимально короткі строки з мінімальними зусиллями.
Вони швидко ростуть, добре адаптуються до різних кліматичних умов і підходять для вирощування в усіх регіонах України, пише Сенсація.
Особливістю кущових сортів є те, що вони компактно ростуть і не займають багато місця на городі. Тобто рослини формують акуратні кущі й економлять значну частину вашої площі. На одному квадратному метрі можна виростити дві кущові рослини.
Ролик
До ранніх сортів відноситься «Ролик», який дозріває вже за 28 днів після проростання насіння. Цей кущовий кабачок швидко дає плоди та ідеально пристосовується до холодного клімату. Плоди сорту мають гладку, білу шкірку, а кожен плід досягає ваги до 1,5 кг і виростають у довжину до 15 см.
М’якоть є ніжною, соковитою із світло зеленим відтінком. Рослина здатна до самозапилення, а з одного квадратного метра можна зібрати до 10 кілограмів врожаю. Ще однією суттєвою перевагою є те, що плоди добре зберігаються і транспортабельні.
Кавілі F1
Це ранній гібрид кабачка, який ідеально росте не лише у відкритому грунті, а й під плівковим укриттям. Його плоди мають циліндричну форму, щільну структуру та високий вміст природних цукрів. Сорт є стійким до борошнистої роси, тому не доведеться витрачати кошти на додаткові засоби для боротьби з хворобою.
Ангеліна F1
Цей сорт теж належить до ранньостиглих, плоди мають циліндричну форму та світло-зелений колір. Вони не втрачають привабливого зовнішнього вигляду протягом тривалого часу, навіть при транспортуванні. Цей гібрид є стійким до багатьох вірусних захворювань, зокрема мозаїки цукіні, огіркової мозаїки, вірусу плямистості та борошнистої роси.
Читайте також:
- Збиратимете по 7 кг з 1 куща: просте натуральне добриво для огірків
- Кукурудза за 3 хвилини: шеф-кухар показав ідеальний спосіб приготування без варіння
- Ростиме в 2 рази швидше і дає у 4 рази більший врожай: чим потрібно підживити квасолю